Ekstranapędy

0,00 zł
Falownik SV150iG5A-4 15kW 30A 400V 3-faz.
Netto: 2 665,00 zł
Brutto: 3 277,95 zł
Grzybek aeracyjny VBSI1N (inox-stal nierdzewna)
Netto: 585,00 zł
Brutto: 719,55 zł
Grzybek napowietrzający VBSMI (stal nierdzewna)
Netto: 428,00 zł
Brutto: 526,44 zł
P60- pneumatyczne wibratory liniowe o pracy ciągłej
Netto: 1 984,00 zł
Brutto: 2 440,32 zł
P40 - pneumatyczne wibratory liniowe o pracy ciągłej
Netto: 1 153,00 zł
Brutto: 1 418,19 zł
Grzybek aeracyjny VBSM (micro) / napowietrzający
Netto: 299,00 zł
Brutto: 367,77 zł
Grzybek napowietrzający VBS (aluminium)
Netto: 322,00 zł
Brutto: 396,06 zł
Młotek powietrzny PS 80
Netto: 2 490,00 zł
Brutto: 3 062,70 zł
Młotek powietrzny PS 63
Netto: 1 747,00 zł
Brutto: 2 148,81 zł

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  Ekstranapędy, dostępny pod adresem http://ekstranapedy.pl. , prowadzony jest przez firmę Qnisz ING, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej (nr wpisu OSR HU.6411-729/09). Siedziba firmy znajduje się w Janówku Pierwszym. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 521-313-28-57, Regon: 141942862,

Bank: NEST BANK
Konto: 18 1870 1045 2078 1061 5098 0001

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Ekstranapędy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://ekstranapedy.pl .

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej   http://ekstranapedy.pl są cenami netto (do cen należy doliczyć 23% podatku VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena brutto nie widniejąca przy produkcie. Przy produktach podawane są ceny netto ponieważ współpracujemy z firmami a nie z klientami indywidualnymi.

4. Sprzedajemy towar wyłącznie dla odbiorcy biznesowego (b2b). Nie zajmujemy się sprzedażą konsumencką. Na sprzedawany towar  wystawiamy wyłącznie Faktury VAT. Nie ma możliwości zakupu na paragon. W tej sytuacji kupującemu nie przysługuje prawo do zwrotu towaru. 

5. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT (nie wystawiamy paragonów ponieważ współpracujemy z firmami a nie z klientami indywidualnymi)

6. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

7. Możliwe są następujące formy płatności:
- szybki przelew on-line Przelewy24.pl
- Przelewem (przedpłata). Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie naszej firmy przystępujemy do realizacji zamówienia.
- Za pobraniem - gotówką przy dostarczeniu towaru.

8. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, firma Qnisz ING zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Firma Qnisz ING nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.

9. Produkty oraz usługi są objęte 12 lub 24 miesięczną gwarancją (w zalaeżności od produktu). Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu  należy wysłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt firmy Qnisz ING

10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu.

11. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

12. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

13. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.

15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie http://ekstranapedy.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.